Rekomendacje

TRADYCYJNA CHIŃSKA MEDYCYNA Jolanta Barkovskiy

 
Trafiłam do Pani Jolanty ze stałym bólem prawej ręki (całej, również w stawach).
Ponadto, z uwagi na siedzący tryb życia (jestem prawnikiem z własną Kancelarią) mój kręgosłup w dwóch newralgicznych miejscach bolał już codziennie.
Lekarz przepisał na moje dolegliwości ketonal w spray i pożegnał. Oczywiście oprócz straty czasu nic to nie dało.
Obecnie 2 razy w tygodniu Pani Jola Barkovskiy robi mi zabiegi medycyny chińskiej, dzięki czemu ból ręki powoli zaczyna odpuszczać (zgodnie z zapowiedziami Pani Jolanty), a kręgosłup jest zdecydowanie bardziej „na chodzie”.
Ponadto bardzo szybko (2 zabiegi) Pani Jola wyleczyła mnie z zapalenia zatok.
Szczerze polecam zabiegi wykonywane przez Panią Jolantę Barkovskiy szczególnie tym osobom, które straciły nadzieję na pozbycie się bólu w codziennym funkcjonowaniu.
Anita Hnatyszyn”
 „Zapisałem się na sesje u Pani Joli z takim neutralnym nastawieniem i bez mocnego przekonania, że ktoś jest mi w stanie pomóc. Jednak po 2-3 sesjach terapeutycznych poczułem wyraźną poprawę od wewnątrz. Moje ciało stało się dużo silniejsze i stabilniejsze, co pozwoliło mi efektywniej mierzyć się z moimi trudnościami życiowymi. Bóle brzucha i głowy, które były wynikiem silnego stresu a nawet lęku, wyraźnie się zmniejszyły.
Pani Jola jest Bardzo życzliwą, pomocną i skromną osobą, z którą podczas sesji terapeutycznych można porozmawiać na różne tematy związane ze zdrowiem fizycznym, ale także psychicznym, co jest naprawdę bardzo kojące dla mnie. Potrafię się podczas sesji poczuć „bezpiecznie”.
Po sesjach czuję się lekko, zrelaksowany z zapasem energii.
Z przyjemnością polecam Panią Jolę i jej terapie chińskiej medycyny!!!Pozdrawiam,
Grzegorz K.
P.S. Na jednym z dłuższych zabiegów poczułem dokładnie, jak energia krąży w moim ciele! Od krzyża wzdłuż kręgosłupa aż po kończyny, co było niezwykle odprężające, ale do tego dawało poczucie siły i takiego „doładowania” energetycznego !!!”
 ..
 
Regularnie, od kilku lat, korzystam z pomocy Pani Joli Barkovskiy w zakresie problemów związanych z kręgosłupem, napięciami mięśniowymi spowodowanymi stresem  powstającym na skutek intensywnego życia. Dzięki zabiegom stale utrzymuję bardzo dobrą kondycję psychofizyczną, mniej choruję i obserwuję ogólne wzmocnienie organizmu i lepszą odporność. Po każdym zabiegu czuję jak mój organizm otrzymuje nową dawkę pozytywnej energii.”
Ewa Ratkowska
 ..
 
Chciałam zarekomendować terapię u p. Jolanty Barkovskiy.  Skorzystałam z jej zabiegów z uwagi na ból barku i niemożność swobodnego skręcania szyi. Dolegliwość ta męczyła mnie kilka dni (najprawdopodobniej spowodowana niewygodną pozycją nocnego karmienia niemowlęcia). W gabinecie p. Jolanty już po pierwszym zabiegu wzmocnionym moksą i plastrem odczułam zmianę. Początkowo po terapii manualnej odczuwałam jakby wzmocniony ból barku, który ustąpił już następnego dnia, a po dwóch dnia swobodnie ruszałam szyją, a ból barku całkowicie ustąpił. Byłam szczęśliwa, że nie muszę szukać pomocy u lekarzy medycyny konwencjonalnej, którzy najczęściej wspomagają się środkami farmakologicznymi. Polecam p. Jolantę Barkovskiy
Anna Szymańska-Czyż
.. 
 
Trafiłam do pani Jolanty z bolącym kręgosłupem szyjnym i bolącym barkiem… piszę bo jestem zaskoczona efektem. Dwa lata temu odbyłam rehabilitację medycyny konwencjonalnej – 10 zabiegów…efekt jednego zabiegu p. Jolanty był taki jak po kilku zabiegach rehabilitacji! 
Zabieg  trwał ok. 1,5 h. Przez dwa pierwsze dni po zabiegu czułam się lekko rozbita i trochę zmęczona, ale nie czułam bólu barku i bólu głowy, który był wywołany wzmożonym napięciem i przykurczem mięśni. Naprawdę jestem zaskoczona, nie przypuszczałam, że ta chińska terapia działa tak silnie i skutecznie! I co najważniejsze nie muszę brać leków o działaniu zwiotczającym mięśnie!”
Iza I.
 

TAO COACHING Jolanta Barkovskiy

 
Coaching daje świadomość. Problemy, powody stresów, które wcześniej przeczuwałam, podejrzewałam albo też przed którymi uciekałam, bo były zbyt mgliste, nienazwane, te problemy stały się określone, konkretne, jasne. Zostały wyjęte na zewnątrz, w pewnym sensie poza mnie, widzę je, mogę nie identyfikować się w całości z nimi, mieć do nich dystans, traktować je z poczuciem humoru, żartować na ich temat. Tylko tak mogę się nimi zająć, obserwować kolejne sytuacje, rozmawiać ze sobą, uspokajać się. Nagle przyjaciele mają odwagę mówić o moich zachowaniach…a może zawsze mówili, tylko ja nie rozumiałam?
Moja nerwowość nie zniknęła od razu, ale jest łatwiejsza do zniesienia, sama się czasem z niej śmieję.
Trudno mi wręcz w to uwierzyć, ale pozornie nie związane z moimi stresami dolegliwości fizyczne (ból) zupełnie zniknęły.
I to wszystko po jednym spotkaniu coachingowym z panią Jolantą…
Jestem trochę zadziwiona jak daleko może sięgać wpływ emocji na nasze życie.”
A. B.
………………………
Kilka słów oddaje to, jak się czułam w trakcie naszego spotkania coachingowego oraz po nim.
Czułam się blisko Ciebie, autentycznie, czułam się ważna, wysłuchana, zrozumiana, zauważona. Czułam, że w przeżywaniu mojego lęku, bólu towarzyszysz mi.
Świat wokół przestać istnieć, znalazłam się w swoim głęboko ukrytym doświadczeniu sprzed 25 lat. Odsłoniłam je. To było wstydliwe, bałam się odczuć strach, upokorzenie i złość, ale odczułam. 
Po Twoim coachingu czułam się lżejsza, wolna do dalszego życia, spokojna i ukojona. 
Aaa i bardziej osadzona tu i teraz. Jakbym przestała myśleć. Umysł wyłączył się. Odpoczęłam.
Dziękuję Ci Jolu.
 Ania Jawoszek
………….
„Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić jak bardzo cierpi osoba z zaburzeniami odżywiania.  Nie mogę uwierzyć że jeszcze rok temu chodziłam na terapie do P. Joli, która mi niezwykle pomogła wyjść z anoreksji i z ciężkiej depresji.                                                                                                                              Taki proces leczenia u psychologa bądź psychiatry trwa o wiele dłużej, a czasem ( ze swojego doświadczenia) bywa nieudany. Ostrzegam tu przede wszystkim chore osoby i rodziców tych osób, iż niestety placówki które rzekomo leczą zaburzenia odżywiania pogłębiają tak naprawdę  stan choroby pacjenta , nie dbając przede wszystkim o jego stan psychiczny i emocjonalny gdyż jest on najważniejszy.                                                                                                                                                      Oczywiście taka osoba musi też bardzo tego chcieć i jest naprawdę warto!                                                    Ta terapia nauczyła mnie akceptacji siebie i swojego ciała,  pokochania i szanowania siebie i swojego zdrowia, dzięki  temu nauczyłam się co jest dla mnie w życiu najważniejsze; bo żyjąc w zgodzie ze sobą godzisz się z przykrymi momentami z przeszłości.  Co jest w tym wszystkim najpiękniejsze to jest to, ze udało mi się wreszcie wyjść z klatki w której sama się zamknęłam wpędzając się w chorobę,  to jest trudna droga ale wychodząc z tego poczujesz się już wolna, masz wtedy najlepszy dowód że anoreksja i inne smutki Cię opuszczają, i ogromną satysfację z siebie!  Podczas tej drogi P. Jola pomogła mi poznać siebie na nowo , osiągnąć wewnętrzny spokój, odzyskać pewność siebie bo tylko wtedy gdy jest Ci ze sobą dobrze przyciągnie wszystko to co dobre i pozytywne.Dzięki terapii i mojej zdrowej diecie oraz aktywności  fizycznej udało mi się w ciągu roku przybrać na wadze 10 kg, gdyż moja wcześniejsza waga była poniżej 40 kg. Teraz nie mam potrzeby mierzenia się, wyglądam zdrowo, podobam się sobie, mam mocne włosy,  ładną cerę i piękny uśmiech!:) I to mi wystarcza.Zachęcam nie tylko osoby z zaburzeniami odżywiania na terapię do P. Joli, ale apeluje także do kobiet w średnim i starszym wieku, które niestety większość ma błędne wyobrażenie swojego ciała lub się sobie nie podoba i nie akceptuje siebie, a bez tego niestety nie można czuć się w pełni szczęśliwą!Anoreksja czy bulimia – Jest to długi proces leczenia ale w krótkim czasie, wystarczy wyznaczyć sobie cela a go osiągniesz. Zachęcam na terapię która pomaga na uzdrawianie umysłu ale także ciała poprzez ruch i poznawaniu zasad zdrowego odżywiania  oraz cieszyć się zdrowym i pysznym jedzeniem.Dziękuje Jolu za wszystko !!”

C.F.

2 Replies to “Rekomendacje”

 1. Trafiłam do Pani Jolanty ze stałym bólem prawej ręki (całej, również w stawach).
  Ponadto, z uwagi na siedzący tryb życia (jestem prawnikiem z własną Kancelarią) mój kręgosłup w dwóch newralgicznych miejscach bolał już codziennie.
  Lekarz przepisał na moje dolegliwości ketonal w spray i pożegnał. Oczywiście oprócz straty czasu nic to nie dało.
  Obecnie 2 razy w tygodniu Pani Jola Barkovskiy robi mi zabiegi medycyny chińskiej, dzięki czemu ból ręki powoli zaczyna odpuszczać (zgodnie z zapowiedziami Pani Jolanty), a kręgosłup jest zdecydowanie bardziej „na chodzie”.
  Ponadto bardzo szybko (2 zabiegi) Pani Jola wyleczyła mnie z zapalenia zatok.
  Szczerze polecam zabiegi wykonywane przez Panią Jolantę Barkovskiy szczególnie tym osobom, które straciły nadzieję na pozbycie się bólu w codziennym funkcjonowaniu.

Dodaj komentarz