Zapraszam na ćwiczenia dla zdrowia: Daoyin – Taiji Qigong

Daoyin – Taiji Qigong – Medytacja

poniedziałki

godz. 10:30 – 11:30 oraz 17:30 – 18:30. Miejsce: (Mokotów) Al. Niepodległości 118 (klub Royal fitness), Warszawa

DAO YIN
Starożytne chińskie ćwiczenia, które zapobiegają chorobom i prowadzą do długiego i zdrowego życia. Naśladując ruchy zwierząt w naturze, usprawniają krwiobieg i przepływ energii. Łączą odpowiedni oddech z rozciąganiem poszczególnych partii ciała. Dao yin jest łatwy a każdy ruch przynosi korzyści zdrowotne. Niektóre pozycje przypominają jogę. Popularny w Chinach, coraz bardziej doceniany na świecie.

TAI CHI QI GONG (styl Wu Dang 18 ruchów)
Tai Chi Qi Gong j- wysoce efektywny zdrowotnie dzięki połączeniu obu rodzajów ćwiczeń: tai chi i qi gong, dość łatwy do nauki. Wywodzi się z tysięcy lat chińskich sztuk leczenia, opierając się na nauce tradycyjnej chińskiej medycyny. Jest potężnym narzędziem do samoleczenia i utrzymania zdrowia.
Forma 18 ruchów to 18 subtelnych ruchów (qi gong), odbudowujących podstawowe komórki organizmu, służących odnowie organizmu i powrotowi do zdrowia. Do korzyści z tej formy należą: zwiększenie qi (energii życiowej), poprawa krążenia, przyspieszenie regeneracji po przebytych chorobach i operacjach, wzmocnienie ścięgien, powięzi i stawów, wzmocnienie odporności, poprawa efektywności snu.

Przygotowanie do ćwiczeń: luźny strój i dobre nastawienie;-). Obuwie: skarpetki lub buty na cienkiej podeszwie na zmianę.
Kontakt: tel. 608 355 100 (Jolanta Barkovskiy)cBaner7

 

Komentarze są wyłączone.